Jdi na obsah Jdi na menu
 


17. výprava

26. 2. 2011

17. výprava za poznáním

 

Po delší odmlce jsme se opět sešli na nádraží v Chudimi, kde jsme nastoupili do vlaku a po asi 2 hodinách jsme dorazili na místo dnešní výpravy - Bílá Třemešná. (Pro ty, kdo nevědí, tak se Bílá Třemešná nachází kousek od Dvora Králové). Vyrazili jsme přes celou obec po červené turistické značce a cestou jsme se stavili v malé cukrárně a posilnili jsme se na další cestu.

Červená turistická značka nás zavedla na okraj pole, které jsme museli celé přejít až k přehradě Les Království. Ještě než jsme tam došli, tak jsme viděli asi 12 srnek, které se pásli na louce. Byl krásný skoro jarní den, sluníčko svítilo a bla jenom trochu zima a tak se nám šlo dobře. Přehradu Les Království jsme našli hravě, udělali zde mnoho fotek, společných i samostatných a po obědě jsme pokračovali podél přehrady po zelené dál směr na Debrné. Cestou jsme viděli několik ledových vodopádů, které jsme pořádně zdokumentovali a na konci jsme vystoupali do pořádného kopce, kde jsme se nakonec ještě rozhodli udělat si zacházku na Slučí kameny, málem jsme je přešli, ale nakonec jsme je našli. A teď už hurá zpět na rozcestník a do stanice Mostek odkud nám jede vlak zpátky. Měli jsme to dokonale vypočítané, porotože jsme dlouho nepočítali. A to je asi tak celá dnešní výprava...:)

 

Náhledy fotografií ze složky 17. výprava - Les Království, 26.2.2011

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

skvělá výprava

(Sujzn, 2. 3. 2011 16:28)

zase jedna fajn výprava...místo Sjůznek padali Týpkové :D... ještě že nemám natažený sval na noze :D. prostě parádně strávený den :)

Klouzačka

(Martina, 1. 3. 2011 20:23)

Je fajn, že jsme se po delší pauze opět vydali na výpravu. A počasí se opravdu vydařilo :) A jaký div, že nepadaly Sjůznky :D A ta ledovka byla taky super, jen jsme si měli přibalit brusle, aby se to tak nesmekalo :D